GTA 4Дівчата

Дівчата у GTA IV

У грі є п’ять різних дівчат, з котрими Ніко може зустрічатися. Двоє з них розблокуються автоматично впродовж гри, а решту можна знайти в Інтернеті у самій грі. Зателефонуйте одній з дівчат, щоб домовитись про побачення, потім заїдьте за нею впродовж однієї години (дві хвилини реального часу) та відвезіть до одного з розважальних місць, зазначених на мапі. Слід зазначити, що ви не можете запрошувати дівчат на побачення, коли виконуєте якусь місію. Після побачення вам треба зачекати п’ять годин (10 хвилин реального часу), перш ніж зателефонувати дівчині знову. Не телефонуйте дівчині занадто часто, бо її повага до вас знизиться.

Дівчата у GTA IV

Кармен та Кікі можна знайти на сайті Love Meet (ліворуч), а от зв’язатися з Алекс – через сайт Crap List (праворуч).

Ви можете запрошувати на побачення стільки дівчат, скільки хочете, але чим їх більше, тим важче. Краще за все спочатку завершити основну гру, перш ніж зустрічатись з дівчатами з Інтернету, бо чим більше у вас дівчат, тим більше уваги до себе вони вимагають, і тим частіше телефонують вам. Зустрічатися одразу з кількома дівчатами може бути ризиковано, якщо однією з них є Кікі Дженкінс, бо вона почне вистежувати вас і врешті-решт кине вас, якщо спіймає з іншою жінкою.

Важливими деталями також є те, на якій машині ви приїдете на побачення і в якому одязі. Кожна дівчина має свої смаки. Нижче все детально розписано.

Мішель

Дівчата у GTA IV

Можливість дружби: Мішель стає вашою дівчиною після місії “Three’s a Crowd”. Але після місії “The Snow Storm” ви більше не зможете з нею зустрічатись.
Можливість дзвінків: ви можете телефонувати Мішель з 6:00 до 23:00.

Машини
Любить: Романове Таксі, Merit, Voodoo, Banshee, Blista.
Не любить: Futo, Fortune, Uranus, Primo, Solair.

Одяг
Любить: москальський, капелюхи, окуляри.
Не любить: Modo, Perseus.

Кейт МакРері

Дівчата у GTA IV

Можливість дружби: Кейт стає вашою дівчиною після місії “Waste Not Want Knots”.
Можливість дзвінків: ви можете телефонувати Кейт з 8:00 до 0:00.

Машини
Любить: Rebla, Patriot, Comet, Habanero, Super GT.
Не любить: Peyote, Voodoo, Sultan RS, Moonbeam, Solair, Stretch.

Одяг
Любить: москальський.
Не любить: Modo, Perseus, капелюхи, окуляри.

Кармен Ортіз (“SoBoHoe”)

Дівчата у GTA IV

Можливість дружби: Кейт можна знайти на сайті love-meet.net після місії “Out of the Closet”. Її нікнейм на сайті “SoBoHoe”.
Можливість дзвінків: ви можете телефонувати Кейт з 13:00 до 6:00 ранку.

Машини
Любить: Sultan RS, Dukes, Stallion, FXT, Contender.
Не любить: Marbella, Dilettante, Minivan, Stratum, Merit.

Одяг
Любить: Modo, Perseus.
Не любить: москальський, капелюхи, окуляри.

Особлива можливість: ви можете зателефонувати Кармен, щоб відвищити рівень здоров’я.

Кікі Дженкінс («Юристка»)

Дівчата у GTA IV

Можливість дружби: Кікі можна знайти на сайті love-meet.net після розблокування острова Algonquin та після завершення місії “Out of the Closet”. Її нік на сайті “Юристка”.
Можливість дзвінків: ви можете телефонувати Кейт з 6:00 ранку до 2:00 ночі.

Машини
Любить: Washington, Chavos, Dilettante, Marbella, Willard.
Не любить: Sabre GT, Turismo, Infernus, Coquette, Super GT.

Одяг
Любить: москальський, капелюхи, окуляри.
Не любить: Modo, Perseus.

Особлива можливість: ви можете зателефонувати Кікі, щоб прибрати 1-2 зірки рівня розшуку поліції.

Алекс Чилтон (“Звільнена жінка”)

Дівчата у GTA IV

Можливість дружби: Алекс можна знайти на сайті craplist.net після розблокування острова Algonquin та після завершення місії “Out of the Closet”. Її нік на сайті – “Звільнена жінка”.
Можливість дзвінків: ви можете телефонувати Кейт з 6:00 ранку до 2:00 ночі.

Машини
Любить: Huntley, Turismo, Stretch, Infernus, Cognoscenti.
Не любить: Dukes, Bobcat, Pony, Emperor, Willard.

Одяг
Любить: Perseus (що завгодно).
Не любить: Modo, москальський.

Особлива можливість: ви можете зателефонувати Алекс, щоб вона зробила вам знижку 50% в магазинах одягу Міста Свободи на наступні 24 години.

Побачення та вподобання

У кожної дівчини є унікальний набір вподобань, яких вам слід притримуватись, щоб отримати якомога більше від побачення. Кожна дівчина має «початкове ставлення» до кожної розваги, та щоразу, коли ви приводите її у певне місце, її ставлення до нього падає на 5 пунктів, а до всіх інших падає на 1. Наприклад, якщо ви відвідуєте Cluckin’ Bell на Зоряному Перехресті, її ставлення до нього впаде на 5, а от думка про Cluckin’ Bell у місті – всього на 1. Коли її ставлення до певного місця стає нижче, ніж 25 пунктів, вона відмовляється туди ходити.

Дівчата у GTA IV

Відведіть свою дівчину в місце, яке вона любить (ліворуч), а потім вибробуйте свою вдачу (праворуч).

Щоб зробити побачення максимально вдалим, вам слід звертати увагу на «початкове ставлення» до всіх можливих місць. І намагайтесь влаштовувати побачення у різних місцях. Вдале побачення підвищує ваш «рівень симпатії». Вам слід також звертати увагу на те, що подобається чи не подобається дівчині (див. список нижче), щоб підвищити «рівень симпатії» якомога більше.

Приклад: Щоб зробити успішним побачення з Кармен, одягніться в магазині Modo, підберіть її на машині Sultan RS та відведіть її в одне з місць з найбільшим «початковим ставленням» (наприклад, Comrades Bar у Hove Beach). На другому побаченні відведіть її в інше місце з високим «початковим ставленням», але перевірте, чи ви її не водили туди раніше (наприклад, клуб Liberty).

Список місць із найвищими «початковими ставленнями»

Мішель: Any Diner, Pizza This, Comrades Bar, Steinway Beer Garden, Lucky Winkles, боулінг, дартс, більярд, Split Sides (комедійне шоу).
Кейт: Any Diner, Pizza This, Comrades Bar, Steinway Beer Garden, Lucky Winkles, боулінг, дартс, більярд, Split Sides (комедійне шоу).
Кармен: Any Diner, Pizza This, Comrades Bar, Steinway Beer Garden, Lucky Winkles, Jerkov’s, Club Liberty, боулінг, дартс, більярд, стрип-клуб, Перебудова (кабаре), Split Sides (комедійне шоу).
Кікі: Cluckin’ Bell, Burger Shot, Any Diner, Pizza This, Mr. Fuk’s Rice Box, Superstar Café, Bar, Steinway Beer Garden, Lucky Winkles, Jerkov’s, Club Liberty, боулінг, дартс, більярд, Перебудова (кабаре), Split Sides (комедійне шоу).
Алекс: Diner, Pizza This, Bar, Steinway Beer Garden, Lucky Winkles, боулінг, дартс, більярд, стрип-клуб, Перебудова (кабаре), Split Sides (комедійне шоу).