GTA 3Транспорт

Позашляховики

Позашляховики
 Bobcat
Категорія: Позашляховики
Швидкість: 165 км/год (5 швидкостей)
Прискорення / Гальмування: 17 / 8,5
Керованість на дорозі: 35
Вага: 2 тонни
Тип приводу: Повний
Тип палива: Дизель
Віртуальна ціна: $26 000
Ушкоджуваність: 20% від норми

Любителів скажених швидкостей і захоплюючих поворотів цей «пуголовок» нічим порадувати не може. Втім, навіщо ставити зайві вимоги до повнопривідного і типово американського «4х4»? Він може бути дуже корисний у тих місіях, де передбачуваний оптимальний шлях проходить по ґрунтовій дорозі або складається з частих стрибків через бордюри і сходи. Машина досить міцна, але існує й куленепробивна модифікація, в якій так само спокійно, як і в танку.

Позашляховики
 Landstalker
Категорія: Позашляховики
Швидкість: 160 км/год (5 швидкостей)
Прискорення / Гальмування: 20 / 6,2
Керованість на дорозі: 35
Вага: 1,7 тонни
Тип приводу: Повний
Тип палива: Дизель
Віртуальна ціна: $25 000
Ушкоджуваність: 35% від норми

Хоча назва автомобіля і співзвучна з Land Rover, не поспішайте асоціювати його саме з цим британським автомобілем. Крім того, що це теж джип, у їх зовнішностях не знайти жодного схожого елемента. Мабуть, своєю боковою смугою, яка ламається на задніх дверях, «Мисливець» нагадує Ford Maverick (він же Nissan Terrano). Повноцінним «4х4» назвати його складно. Скоріше це SUV – компроміс між міською і позашляховою якістю. Він не підведе на поганій дорозі і в той же час дозволяє досягти високої швидкості на шосе.

Позашляховики
 Patriot
Категорія: Позашляховики
Швидкість: 170 км/год (5 швидкостей)
Прискорення / Гальмування: 19 / 8,17
Керованість на дорозі: 30
Вага: 2,5 тонни
Тип приводу: Повний
Тип палива: Бензин
Віртуальна ціна: $40 000
Ушкоджуваність: 20% від норми

Який ще Патріот? Та це ж Hummer! Легендарний американський армійський джип представлено в грі у всій красі – це, безперечно, найкращий позашляховик. Якщо твій шлях пролягає крізь дуже погану місцевість або ж треба розштовхати різних бовдурів, «Хаммер» – прекрасний вибір. До речі, гігантський обертовий момент дозволяє йому без труднощів видиратися на майже прямі стіни.