GTA: Vice CityВідео

Аматорський трейлер GTA: Vice City

Один фанат серії GTA нещодавно створив власний трейлер GTA: Vice City. Його цитата:

“Нещодавно я думав про те, в якому місті будуть відбуватися події у наступній GTA, і відчайдушно прагну, щоб це було Vice City. Не лише через сліпу закономірність, адже GTA IV успадкувала Місто Свободи від GTA 3, але й тому що Vice City було унікальним містом, яке припало до душі фанатам. Місто пальм та його атмосфера створили неабиякий ажіотаж. Майже 10 років минуло з часу появи GTA: Vice City.
Тому давайте зупинимось на хвильку і зазирнемо у минуле. Згадаємо, що саме зробило Vice City такою незабутньою грою. Я створив цей трейлер GTA: Vice City, щоб відтворити суть гри і пробудити у вас ностальгію та свіжий погляд на місто пальм. Після перегляду спробуйте уявити, що буде якщо Rockstar вирішить повернутися до Vice City у наступній GTA. Якщо у вас раптом на комп’ютері ще є ця гра, то рекомендую вам зіграти у неї знову. Я отримав море задоволень під час створення цього трейлера. Сподіваюсь, він вам сподобається.”

Від себе можемо додати, що графіка GTA: Vice City виглядає застарілою у 2011 році. Але уявіть, що буде, якщо Vice City з’явиться в оновленому варіанті з найсучаснішою графікою з рожевим небом, помаранчевим піском та зеленими пальмами у GTA 5!