Інше

Рекорди GTA

Рекорди GTA

Пізнавальна сторінка: рекорди GTA в ігровій індустрії.

Давайте трохи поговоримо про всесвіт Grand Theft Auto з точки зору рекордів, яких вона домоглася в нелегкому бою з іншими ігровими продуктами.

Напевно, запускаючи ту ж GTA 4, багато хто з вас думають, що просто грають у черговий продукт від Rockstar Games. Деякі підозрюють і знають, що грають у справжній хіт і блокбастер. Але лише небагато знають про те, що…

На даний момент GTA 4 перша в списку ігор, на які витрачалися величезні бюджети. Хочу нагадати, що бюджет Grand Theft Auto 4 становить 100 мільйонів доларів. Відразу за історією Ніко Белліка за рівнем вкладень іде Gran Turismo 5 з витратами 80.000.000 $. Серед таких же поглиначів зелених банкнот варто відзначити Halo 3 (53 млн. доларів), Metal Gear Solid 4 (60 млн. доларів) і ще не випущений продукт від все тих же Rockstar Games – LA Noire (50 млн. доларів).

Так що, якщо на GTA 5 буде витрачено понад 100 мільйонів баксів, то не будемо дивуватися, це всього лише закономірність.

Від витрат перейдемо до прибутків і доходів. Що ж у нас діється у статистиці за загальними продажу?

Тут усе трохи сумніше. Оскільки топ продажу брався за весь час і для всіх серій франчайза, то GTA поступається таким культовим серіями, як Mario (продано понад 222 мільйонів копій), The Sims і NFL … Але! Варто відзначити, що всі ігри, які вище Grand Theft Auto в топі загальних продажів, або випускаються щороку в оновленому варіанті, або мають купу аддонов і доповнень. Тому GTA нехай і займає 8 місце в топі, з 70 мільйонами проданих копій, але це місце почесне.

І чесне.

Ось так! А наступного разу, коли запустите свою улюблену частину GTA, подумайте над цими цифрами. Пишайтеся і зрозумійте – таких, як ви, – мільйони. Ці мільйони вибрали для себе Grand Theft Auto. Це той рідкісний випадок, коли приємно бути разом, коли приємно бути у товаристві таких же, як і ти. Тих, хто любить плоди Rockstar.

Це випадок, який так і шепоче – пишайся тим, що обрав для себе GTA.