GTA: Chinatown WarsСтатті

Особливості Chinatown Wars

Особливості Chinatown Wars

Особливості Chinatown Wars

Зміна погоди, а також дня і ночі.
Зброя – пістолети, узі, вогнемет, мініґан, AK47, коктейль Молотова, гранати, дробовик, пластикова вибухівка, ракети RPG та інші.
Музика – 5 радіостанцій з інструментальною музикою, (готуйтеся почути уже дещо відоме!).
Транспорт – машини, вантажівки, фургони, автобуси, катери, мотоцикли тощо.
Побічні місії – таксист, пожежник, лікар Швидкої допомоги, коп, доставник їжі тощо.
Машини та об’єкти у місті побудовані на повністю ручному та оптимізованому фізичному двигуні.
Пішоходи розмовляють одне з одним, заходять і виходять з крамниць, купують їжу на вулиці, їдуть додому і так далі, подібно до GTA IV.
У грі присутні кишеньковий комп’ютер, щоб читати електронну пошту, доступ до Інтернету, система GPS-карти, музичний млеєр, база даних контактів та інформація про торгівлю наркотиками. До цього всього додається підрахування різної статистики у грі.
Внутрішньоігрова економіка – є 6 типів наркотиків для торгівлі. Ви можете торгувати з різними бандами у різних районах. Ви повинні зберігати наркотики у сейфі вдома, інакше поліція відбере їх, якщо спіймає вас. Ця частина гри додасть кілька цікавих годин забави.
Карта GPS – система буде показувати маршрути їзди, цілі у місіях, ключові місця розваг, а також автомайстерні, АЗС, безпечні квартири, незвичайні завдання, вуличні перегони, унікальні стрибки тощо. Ви можете вибирати будь-яку точку на карті, і гра намалює маршрут до неї, а також у грі з’являться 3-вимірні стрілки з вказівкою, куди потрібно їхати.
Ухилення від поліції – у DS застосовано більш аркадний стиль ухиляння від поліції. Замість того, щоб тікати із зони розшуку на карті, вам доведеться знешкоджувати поліцейські машини. Підривання машин тільки збільшить ваш рівень розшуку. Наприклад, якщо у вас 2 зірочки розшуку поліції, то вам треба знешкодити 2 поліцейські машини, щоб утекти.
Елементи сенсорного екрану – нижній екран ігрової приставки DS пов’язаний з ґеймплеєм. Наприклад, він дає змогу відкривати вікна у машині, наповнювати коктейлі Молотова запальною сумішшю, шукати зброю у смітті, складати снайперську гвинтівку, встановлювати пластикову вибухівку тощо.
Відтворення місій – уперше в історії GTA гравець має змогу у безпечному домі відтворити будь-яку місію з сюжету. Гравці також можуть зберігати і завантажувати важливі локації.
Бездротовий зв’язок Nintendo Wi-Fi і Соціальний клуб – гравці можуть ділитися локаціями, спілкуватися через чат у грі, торгувати зброєю та завантажувати свої статистичні дані до Соціального клубу.
Однією з нових особливостей є можливість перетворити свою машину на палаючу зброю. Просто вистрибніть з машини на ходу, вистреліть у неї і пошліть у пекло своїх ворогів!

Взагалі, Chinatown Wars не розчарують жодного фана Grand Theft Auto. Ця гра є чудовою портативною GTA, яка варта придбання приставки DS. Chinatown Wars з’явиться у США 17 березня, а у Європі – 20 березня. Вартість гри – $34.99 у США.