GTA 3Проходження

Тоні Сіпріані (перша частина)

Проходження місій Тоні Сіпріані (перша частина).

13. Taking out the Laundry (Здобуття пральні)

Тоні Сіпріані (перша частина)

Тоні хоче показати китайцям, хто головний. Він дає тобі завдання підірвати три фургони китайської пральні. Їдь до гаражу 8-Ball’а, недалеко від того місця є гранати, візьми їх. Відстежуй фургони, і коли вони зупиняються, кидай в них гранати. Підірви три фургони щоб виконати місію.

За це завдання ти отримаєш : $20.000

14. The Pick-Up

Тоні Сіпріані (перша частина)

Скнари китайці, які залишилися без трьох фургонів, вирішили відкупитися. Тобі потрібно забрати кейс з грошима, який валяється десь в районі Чайнатауну. Для місії купи в магазині зброї собі волину та вирушай, будь обачним, тріади так просто тобі не дадуть кейс. Банда китайців буде намагатися тебе вбити. Забравши гроші, їдь до ресторану Сіпріані.

Нагорода: $10.000

Тоні Сіпріані (перша частина)

15. Salvatore’s Called a Meeting (Сальваторе призначив зустріч)

Тоні Сіпріані (перша частина)

Дон Сальваторе вирішив зібрати своїх людей на нараду. Твоє завдання підібрати і відвезти Тоні, Луїджі та Джої до особняка Сальваторе. Ти кермуєш лімузином, підбери Тоні, Луїджі та Джої. Після того, як ти підбереш Тоні, одразу біля тебе з’являться декілька машин з китайцями, озброєні до зубів. Намагайся обминути китайські машини. Єдиний шлях до маєтку теж перегородили, що ж робити? Штурмуй! Після цього їдь до гаража, постав там тачку, і місію виконано!

Тоні Сіпріані (перша частина)

Нагорода: $15.000