GTA: ЛьвівНовини

Група GTA: Львів “В контакті”

Нещодавно на сайті “Вконтакті” розбробники GTA: Львів створили свою групу. Там є наступна інформація:

“Дехто з Вас вже знайомий з ідеєю проекту. Демоверсії, що пропонувались давали певне уявлення про суть і вигляд запланованої гри. Колектив проекту щодня заспамлювався питаннями про дату виходу офіційного релізу. Попередня запланована дата – 17 вересня 2008 року. Проте, протермінування виходу гри породило ряд чуток типу – розробникам не дали ліцензії на випуск, розробників заарештували та повбивали, розробники втратили інтерес до створення гри і розбіглись, тощо.

Керівник проекту прийняв принципове рішення припинити розробку гри в попередньому форматі і весь виконаний об’єм роботи так і залишився незадіяним. Було вирішено застосувати повністю інший підхід в розробці і на сьогодні формат гри перенесено вже на мод до IV версії всіма любимого бестселлера.

В новому форматі з’явились нові можливості. Розмір карти буде збільшено, сюжет розширено, місто буде представлено в якомога реальнішому вигляді.

Планований термін виходу гри – 2010 рік. Конкретна дата буде повідомлена не раніше як 01.01.2010, тому не ведіться на фінальні релізи, що продаються в інтернет-магазинах.

Якщо Ви хочете допомогти проекту слідкуйте за новинами на сайті або групі. Команді часто потрібні кваліфіковані програмісти.

Запрошуємо до співпраці бізнесові організації. Нам є що Вам запропонувати.

Дякуємо за підтримку,
колектив GTA Львів”

Також там є 3 пісні, які, очевидно, увійдуть до саундтреку гри:
Insane feat. B.Rich – На районі
VovaZIL’vova ft. Insane та Алінка & B.Rich – Змінити світ на краще
Шут – Давай читанем (feat. B.Rich & insane)

Ще там є трейлер GTA: Львів та вступне відео до другої демоверсії гри, які уже є в нас на сайті. Крім цього є 6 скріншотів розробки гри на новому двигуні:

Група GTA: Львів "В контакті"

Група GTA: Львів "В контакті"

Група GTA: Львів "В контакті"

Група GTA: Львів "В контакті"

Група GTA: Львів "В контакті"

Група GTA: Львів "В контакті"

А також є ще 10 нових скріншотів зі старої версії гри, які додано сюди.

За повідомленням розробників, у новій версії GTA: Львів зараз розміри карти такі, що потрібно годину реального часу йти з одного кінця в інший.