GTA 4Новини

Нова інформація про ЗіП

Нова інформація про ЗіП

Портал Amazon.com нещодавно випустив на продаж цифрову версію саундтреку, який буде додано до оригінальної GTA IV разом з “Загубленими і проклятими”. Сюди увійшли наступні треки:

1. Here In Liberty City (Termanology)
2. Car Jack (Freeway)
3. Spit (Saigon)
4. I Hear Footsteps (Consequence)
5. The Chase Is On (Skyzoo)
6. My Favorite Song (Talib Kweli)

Як повідомляється, зміни в репертуарі виникнуть на п’яти різних радіостанціях Міста Свободи.

Також стало відомо, що з появою ЗіП 17 лютого музичнийт сервіс від Rockstar Games ZIT!, з допомогою якого гравці могли купувати через Інтернет mp3-версії треків з гри, які їм сподобались, припинить співпрацювати з Amazon.com і перебереться до iTunes. Про це своїм читачам повідомив ігровий блоґ сайту Variety.com.

Ще більше цікавої інформації надійшло з іншого джерела: сервіс продажу ігор Gamestop оновив сторінку, присвячену офіційному довіднику з ЗіП. Через це з’явилися чутки, що у ЗіП опріч сюжетних місій також будуть доступні: нові побічні завдання, викрадення мотоциклів, війни банд, випадкові пішоходи та багато інших занять, які необхідні для 100% проходження гри. Додатково вказано на присутність у довіднику розділа, який крім секретів гри і детальної мапи містить ще й інформацію про міських чайок. Очевидно, чайки, у ЗіП будуть аналогом голубів з оригінальної гри.

Нарешті, офіційний сайт Grand Theft Auto IV розмістив у розділі “Люди та місця” (People & Places) невелику сторінку, присвячену конгресменові Томасу Стабсу, який, вірогідно, також буде одним з учасників подій ЗіП.