GTA 4Новини

GTA IV на PC захищена від копіювання

Rockstar описала технологію захисту від копіювання, яка буде присутня у PC-версії GTA IV. Ось деякі подробиці:

Активація через Інтернет (1 раз для 1 комп’ютера, жодних обмежень, усунення недоліку для систем без мережевого доступу).
Система захисту Securom: для гри потрібно мати оригінальний диск (виняток: версія GTA 4, яка була завантажена з Інтернету з платних сайтів, скажімо з Direct 2 Drive).
Вимоги для гри (синґлплеєр): слід мати акаунт в системі “Games for Windows Live”, щоб зберігати гру та досягнення (одноразове безкоштовне створення акаунту), оригінальний диск.
Вимоги для гри (мультиплеєр): треба мати підключення до Інтернету, акаунт в системі “Games for Windows Live”, а для завантажень відео в мережу акаунт в Соціальному клубі Rockstar.

Якщо у вас немає доступу до Інтернету або ви не хочете під’єднувати свій комп’ютер до мережі, Rockstar може запропонувати поки що не вказану систему для активації GTA 4 через інший комп’ютер, що має доступ до Інтернету. Подробиці з’являться після релізу гри.
Для звичайної версії GTA 4 (PC) з диском активація проводиться тільки один раз. Але для гри потрібно мати оригінальний диск.
Це не стосується легально завантажених з Інтернету версій GTA 4: залежно від продавця, можливі наступні варіанти: 5 паралельних інсталяцій з можливістю отримати “безкоштовну” інсталяцію, якщо стара програма встановлення була видалена. Для цього покупець повинен мати доступ до Інтернету і встановлену на комп’ютері GTA 4.
Ті, хто будуть грати в нелегальну крякнуту версію GTA IV, згідно Rockstar, можуть боятися, що у грі не будуть доступні усі можливості.
Якщо ви заміните два важливі компоненти вашого комп’ютера (відеокарту чи процесор), вам потрібно буде заново активувати GTA 4.

Отож, бачимо, що у GTA 4 використовується така сувора система захисту. Очевидно, Rockstar прагне захистити своє творіння від незручностей до покупців.

Джерело: PCgameshardware