GTA 4Статті

10 нововведень, які ми хочемо бачити у GTA 5

Інтернет видання VideoGamer.com прогнозує появу GTA 5 у 2014 році і пропонує свої ідеї удосконалення нової серії гри.

10 нововведень, які ми хочемо бачити у GTA 5

На ресурсі VideoGamer.com у GTA 4 грали до знемоги, роздумуючи про те, що б можна було ще додати до топової гри на Xbox 360. І паралельно у редакторів сайту, як і біля будь-якого геймера, напевно, виникало питання: «Що б ми хотіли від GTA 5?». Спостерігаючи за тим, як GTA 3 породила безліч сиквелів на PS2, ми передбачаємо, що GTA 5 буде запущена вже на наступному поколінні консолі влітку 2014 р. Нижче представлена десятка ідей, які зроблять GTA 5 на PS4 і Xbox 720 ще яскравішою та привабливішою.

10. Сканування осіб.
Уявіть собі мультиплеерний режим гри в GTA з вашими друзями. Не просто створені випадковим чином обличчя, а персонажі, які виглядають як ваші товариші. Ми передбачаємо, що до випуску наступного покоління консолей буде доступна можливість сканування особи і детального відтворення його у грі. Уявіть собі пограбування банку. Ви сидите в машині, а через центральні подвійні двері банку вибігають ваші приятелі, навантажені зеленуватими банкнотами. Таке може дуже глибоко занурити вас в ігровий процес.

10 нововведень, які ми хочемо бачити у GTA 5

9. Модернізація авто.
Граючи в GTA 4, ми не могли реально відчути контроль над машиною. Якби ми мали можливість повністю їх модернізувати, починаючи від технічних характеристик і закінчуючи декораціями, то у нас був би тісніший зв’язок з авто. Уявіть собі наявність інструментів, схожих з мікрософтовськими, як у Forza 2, що дозволяють вам ефективно виконувати будь-які завдання по розфарбовуванню вашого авто. Підвищте потужність вашої машини, додавши нітро, прикрасьте її неоном, і ви отримаєте повний фарш! Це було просто чудово в одиночній грі і чудово в мультиплеєрній, де кожен гангстер виглядає так само, як і гравець в реальному житті.

10 нововведень, які ми хочемо бачити у GTA 5

8. Немає затримок і пригальмовувань!
Хоча GTA 4, очевидно, перевершить усе, що тільки можливо в плані візуальних ефектів, ми сподіваємося, що Rockstar нарешті попрацює над зведенням пригальмовувань в грі нанівець. Серія GTA страждала від цього з тих пір, як перейшла з 2D на 3D, але ми сподіваємося на виправлення цього недоліку з кожною новою версією консолі. У GTA 4 важко дивитися на цей недолік крізь пальці, і було б ганьбою для компанії допустити подібні проблеми в наступному поколінні гри.

10 нововведень, які ми хочемо бачити у GTA 5

7. Розпізнавання голосу
Ми чекаємо, що на той час, як ми гратимемо в GTA 5 на PS 4, штучний інтелект помітно зробить крок вперед, і, не дивлячись на те, що він і так знаходиться на досить високому рівні, ми б хотіли побачити його реальнішим. Ми б хотіли мати можливість розмовляти в грі так само, як і в реальності. Щоб гра мала всі можливості і технології для того, щоб підійти до персонажа, заговорити з ним своїм власним голосом. Ми маємо на увазі не заготовлені фрази, а конкретні відповіді, сформовані вами, які принесли б багато життєвоподібного в гру.

10 нововведень, які ми хочемо бачити у GTA 5

6. Міжнародні подорожі.
До цього в GTA вже були літаки (ми передбачаємо, що вони повернуться в GTA 5), але ми хотіли б, щоб їх використання в грі перейшло на новий рівень. GTA 5 буде об’ємною грою, тому ми хочемо мати можливість перелетіти на літаку з однієї країни в іншу або ж використовувати для цих цілей поїзд або човен. За промовчанням як пасажир або ж самостійно поїхати на викраденій машині, куди б ми не захотіли. Це піднесе крадіжку авто на новий рівень. Ми розуміємо, що вимагати весь світ для подорожей – це дуже багато, але як щодо хоча б частини Європи? Можна навіть відправитися на поїзді «Євростар» з Англії до Франції.

10 нововведень, які ми хочемо бачити у GTA 5

5. Відкриті будівлі
Поки що ми знаємо нинішні апаратні обмеження, враховуючи які, запрограмувати розмір GTA 4 з повністю інтерактивними будівлями дуже складно, але нам до цих пір цього хочеться. Ми чекаємо, що в наступному поколінні консолі потужність системи не стане перешкодою для перетворення цієї мрії в реальність. Таким чином ми хочемо зайти в магазин, який ми минаємо. Хай в будинках і є закриті двері, але нам хочеться бути в змозі уломлюватися в них.

10 нововведень, які ми хочемо бачити у GTA 5

4. Руйнування
GTA 4 відрізняється прекрасною моделлю руйнування транспортних засобів, але грі бракує руйнування будівель і великих об’єктів – як у реальності. Зрозуміло, важко все це втілити в грі, але коли ми запускаємо ракету в будівлю, то ми розраховуємо на те, що вона буде зруйнована. Якщо ви спрямуєте вашу вантажівку в стіну якого-небудь будинку по-справжньому, то ви, швидше за все, проб’єте стіну і ваш тягач опиниться в чиїйсь житловій кімнаті. Реалізм у GTA 5 повинен перейти на новий рівень.

10 нововведень, які ми хочемо бачити у GTA 5

3.Наближені до реальності пішоходи.
Як би добре не були зроблені пішоходи в GTA 4, вони до цих пір поводяться непереконливо у порівнянні зі справжніми людьми. Ми хочемо, щоб в наступному поколінні GTA у людей були свої життя, щоб у них були свої цілі і завдання. GTA 4 прекрасна в створенні ілюзії реальності, але, придивившись уважніше, ви зможете здогадатися, що ви всього лише в грі. Люди повинні йти на роботу і повертатися з неї, зупинятися на вулиці, щоб поговорити з друзями, і в загальному рухатися краще, ніж у GTA 4.

10 нововведень, які ми хочемо бачити у GTA 5

2. У міста повинна бути пам’ять.
У GTA 4 ми всі переходимо будь-які межі і виливаємо свій гнів без побоювань або вбиваємо кого-небудь посеред вулиці і оком не зморгнувши. А що, коли б люди пам’ятали це? У тієї жінки, яку ви збили машиною, можуть бути брати-гангстери, метою життя яких тепер стане помста. Та будівля, яку ви висадили, паралізує цілу вулицю і стане причиною заторів на дорогах, на усунення яких знадобиться близько тижня. Затори не повинні відразу ж зникати. Закриття дороги приведе до перенасиченого руху на прилеглих вулицях. Дрібниці, на зразок цих, зроблять гру реалістичнішою.

10 нововведень, які ми хочемо бачити у GTA 5

1. Природна зміна міста.
Виходячи з розширеної реалістичності жителів міста, воно повинно змінюватися саме собою. Якщо хлопець, в якого ти стріляв, помер, то його сім’я, напевно, потребуватиме грошей, і їм доведеться змінити місце проживання. Вулиця через декілька тижнів стане більш порожньою, якщо декілька сімей покинуть свої будинки, які стануть жертвами вуличних хуліганів чи любителів графіті. Через декілька коротких тижнів дорога повністю зміниться і стане покинутою настільки, що на ній рідко коли можна буде побачити хоч би одну машину. Забудовник може зруйнувати величезний майдан для будівництва на ній супермаркету. Ми знаємо, що це всього лише наші фантазії, але як було би чудово, якби вони стали дійсністю в GTA 5.

Зрозуміло, що до 2014 р. ще дуже далеко, але що б ви хотіли побачити в наступному спадкоємцеві серії GTA на PS4 і XBox 720? Залишайте коментарі!