GTA 4Новини

GTA IV заборонили в Таїланді

GTA IV заборонили в Таїланді

Видавництво New Era Interactive Media попросило представників роздрібних торгівельних магазинів прибрати диски з грою Grand Theft Auto IV з полиць таїландських магазинів, як повідомляє Reuters. Причиною для цього стало вбивство водія таксі, яке звершив вісімнадцятирічний студент. Пізніше хлопець зізнався, що хотів відтворити сцену з GTA IV.

Представники поліції повідомили, що вони не помітили у затриманого яких-небудь ознак психічного розладу. Він зізнався, що убив 54-річного таксиста і украв його машину. За словами студента, він хотів перевірити, чи дійсно у реальному житті можна так просто викрасти таксі, як і у грі.

Підліток, чиє ім’я не розголошується, був затриманий в суботу у Бангкоці. За словами поліцейських, тіло водія знаходилось на задньому сидінні. Затриманий повідомив, що він не хотів убивати водія. Але той почав пручатися, і підліток зарізав його насмерть.

Представники Міністерства культури звинуватили ігри Grand Theft Auto у надмірному насильстві та призвали батьків звертати більше уваги на те, у що грають їх діти. За їх словами, з часом ситуація ставатиме дедалі гіршою. Нагадаємо, це вже далеко не перший випадок, коли Grand Theft Auto IV опинилася у центрі скандалу. Раніше претензії до гри виявляли іммігранти та противники водіння автомобіля у нетверезому стані.

Від редакції: у GTA IV, як і в попередніх серіях, при викраденні чужої машини головний герой ніколи не вбиває водія. Він просто виштовхує його з машини. Убити водія може тільки сам гравець. Але ж до цього його ніхто не спонукує. Крім того, не так вже і легко викрасти машину у GTA IV, як у попередніх серіях. Тепер, якщо ви крадете машину, то у 40% випадках до вас на хвіст одразу сідає поліція.