GTA 1Завантажити гру

GTA 1 УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯ !!!

GTA 1 УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯ !!!

Напевно, мало хто захоче пограти у найпершу Grand Theft Auto. Та й, можливо, далеко не на всіх сучасних комп’ютерах вона піде. Але ж назва нашого сайту яка? “GTA – улюблена гра українською”. Отож зустрічайте! Повна українська версія Grand Theft Auto, зроблена на основі оригінальної версії від Rockstar. Повна означає те, що вона не урізана піратами і містить усі радіостанції. Їх там небагато, але саундтрек справді чудовий. Варто хоча б завантажити і прослухати самі пісні з папки “Music”.

Інструкція зі встановлення знаходиться там же.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Ця версія GTA адаптована під сучасні комп’ютери та сучасні платформи Microsoft Windows(R). Щоправда, ми не можемо гарантувати, що Grand Theft Auto добре працюватиме на вашому комп’ютері. Встановлення та використання цієї гри – на ваш власний ризик.

Завантажити з нашого сайту

Розмір: 315 Мб
Формат: exe
Системні вимоги: тут

Оригінальну англійську версію можна завантажити з офіційного сайту Rockstar. Розмір 328 МБ. Там потрібно ввести свою адресу. Не конче вводити реальну.

Примітка: якщо у вас гра іде дуже повільно і зависає, то натисніть ‘F8’, щоб вимкнути обмежувач кадрів. Але тоді гра буде іти дуже швидко. Тоді вам доведеться збільшити розміри екрану (через ‘F11’), щоб ґеймплей ішов плавно, без зависань. Знову увімкнути обмежувач кадрів можна, натиснувши ‘F8’.

Скріншоти з української версії Grand Theft Auto знаходяться тут.

Завантажити окремо українізатор.