GTA 4Статті

НАШ ОГЛЯД GTA IV

Нарешті! 30 червня 2008 року я зайшов до свого сусіда (у нього є Xbox360 Live) і зіграв у цю чудову гру! Мої тверезі враження (без перебільшень та казочок):

1. Графіка насправді не така ульотна, як на скріншотах. Там дерева взагалі зроблені квадратиками, ніби їх повирізали і посклеювали з паперу…як можна так халатно відноситися до рослин? У СА і то дерева кращі. Зате машини гарні і т.д. Але звісно, не думайте, що кращої графіки, ніж у GTA IV, не існує. Я зіграв також на Xbox360 у перегони (“Paradise Race”, чи якось вони там) – то там дійсно графа відмінна! Машин не відрізниш від реальних! Ніби знято на камеру!
2. Ґеймплей дійсно цікавий. Я зайшов у інтернет-кафе і сів за комп. Щоб зайти на якийсь сайт, треба набрати його адресу. Там є віртуальна клава і треба джойстиком кожну кнопку вибирати. Дуууже напрягуче. Там у тебе також є своє мило і тобі приходять листи від друзів. Коли я грав, мені прийшов лист від Брюсі, він просить щоб я викрав для нього моцик PCJ 600.
3. Чіт-коди вводяться через мобільний. Там так само джойстиком набираєш номер телефону і дзвониш, щоб активувати код. Це довго і тупо, особливо якщо за тобою женуться копи. А взагалі мобілка це класно – там смс приходять, можна дзвонити усім своїм друзям і запрошувати їх на боулінг або просто побухати.
4. Я запросив дівчину випити у бар. Ніко так надудлився, що не міг ходити, постійно падав і говорив кумедним голосом. Це було прикольно.

5. Далі можна викликати 911. Я викликав пожежну, і вони прибули майже одразу. Звісно, їхню машину можна викрасти.
6. Це не правда, що віртуальних маркерів узагалі немає. Коли виконуєш місію і приїжджаєш на місце, там є дві жовті стрілочки, що вказують униз на місце, де треба зупинитися.
7. Ніко дуже гарно вистрибує з вертольота у ролі десантника без парашуту lol Також дуже гарно вилітає з мотоцикла під час аварії.

8. У стрип-клубі можна замовляти дівчину, вона може станцювати максимум три танці. Іноді навіть танцюють двоє дівчат. Що ж, там справді є на що подивитися love
9. Під час побачення дівчина запитала Ніко, чому він ніколи не переодягається. Крім того, коли Ніко поранили в руку, у нього одежа була у крові.
10. Гарна деталізація вибуху. Звук, вогонь – усе дуже класне. Аж приємно грати. У поєднанні з тим, що джойстик для Xbox360 вібрує, коли ти врізаєшся у машину або ще кудись, це створює ефект присутності.

Отож, взагалі кажучи, гра чудова. Там трохи менше можливостей, ніж у СА, зате вона справді хороша. Було б просто чудово, якби вона вийшла на ПК. Інакше Rockstar, на мою думку, втратить багато прибутків.

Діліться думками на форумі.

P.S.: вибачайте за жахливу якість відео – знято на мобільний!