GTA 1Бандити

Крупні бандити у GTA 1

Крупні бандити у GTA 1

Ім’я: Robert Michael Peter Luke Frances Darth Bruno Seragliano
Кличка: Bubby
Дата народження: 26 червня 1970
Зріст: невідомо
Особливі ознаки: немає
Скоєні види злочинів: озброєне пограбування, убивство, неумисне вбивство (від запаху його брудних ніг загинув тхір), здирництво, хабарництво, володіння нелегальними наркотиками, статеві відносити з представниками однієї статі, паління у заборонених місцях, стоянка у заборонених місцях, зґвалтування тварин.
Відомі партнери: Pablo Vercotti, Tommy Romero, “скажений” Jimmy Waterson
Примітки: підозрюється, що він голова злочинної сім’ї Vercotti. Бажає помститися за смерть свого батька, який у дитинстві забрав у нього колекцію журналу Playboy і не сказав, куди заховав її.

Крупні бандити у GTA 1

Ім’я: Дядько Fu
Кличка: Дядько Fu
Дата народження: невідомо. Місцева легедна стверджує, що йому понад 130 років.
Зріст: невідомо
Особливі ознаки: немає
Колишні злочини: торгівля коноплею та піратською порнухою, кидання пітард під ноги пішоходам, чаклунство, знущання над котами, пограбування та грабіжництво (зокрема викрадення мобільних телефонів та презервативів у дітей), винний у падінні династії Танґ, винайдення анального сексу, розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях без закуски.
Зараз розшукується за: здирництво, пограбування, показування середнього пальця водієві автобуса, побиття, знущання, убивства, відсилання матюків на смс-гороскоп, бомжування та пошук на смітниках використаних презервативів.
Відомі партнери: немає
Примітки: улітку любить ходити голим по місту.

Крупні бандити у GTA 1

Ім’я: Samuel Deever
Кличка: невідомо
Дата народження: 27 вересня 1969
Зріст: 6 футів 6 дюймів
Особливі ознаки: погризані нігті
Скоєні злочини: колишній офіцер поліції, продавав людське м’ясо на базарі (1989), помочився на стіл начальника поліції (1992), викрав партію “віа-гри” з аптеки (1989-97), убивство офіцерів поліції (1990, 91, 92, 94, 95), кастрування худоби (1995), мастурбація у громадських місцях (1996), перебування на службі у нетверезому стані (1994), викрадення велосипедів (1995), оральний секс зі своїм начальником (1997), перегляд усіх серій “Поліцейської академії” (1989-95) та “Тетяниного дня”.
Зараз розшукується за: торгівля зламаними вібраторами, змова з москалями, татуювання інтимних місць у дівчат, запихання сосисок у вихлопні труби машин.

Крупні бандити у GTA 1

Ім’я: Marcus
Кличка: брат Маркус або сестра Еліза (лише по суботнім вечорам)
Дата народження: 30 травня 1967
Зріст: невідомо
Особливі ознаки: немає
Скоєні злочини: мінування кафедри математичного аналізу в місцевому університеті, страта викладачів хімії, садомазохізм, відвідування клубу анонімних аноністів, паління шмалю на голодний шлунок, підробка аналізів сечі, підстригання волосся дівчатам, тогівля наркотиками та бичими яйцями.
Відомі партнери: брати Davey, Eck, Soapy, Boab, Wullie, Hen, Horace, Joe, Paw і Granpaw. Сестри Daphne, Maggie, Maw і Bairn.
Примітки: член місцевого братства “Армія кохання”, яке уже 7 років тероризує жіноче населення за право лежати зверху. Жінки у всьому Вайс Сіті заборонили чоловікам лежати зверху. Такого знущання місто не знало з часів Остіна Пауерса, коли усі жінки були зобов’язані щодня голитися в інтимних місцях, а чоловікам було заборонено користуватися презервативами.