TBoGT – Місії Рея Булгарина

Ще глибше

TBoGT - Місії Рея Булгарина

Луїз приходить у гості до Рея Булгарина. Той тимчасово переїхав і будинок своєї сестри та зайняв весь перший поверх. Його речі — це переважно ігрові апарати та колекційні гітари, на яких грали рок-зірки. Після того, як Рей вирішить деякі запитання та посвариться зі своєю сестрою, він розкаже Луїзу, що Національне управління правопорядку відкрило на нього справу. Аби трохи покращити ситуацію він хоче усунути один із їхніх підрозділів. Вирушай до підземної стоянки, що позначена на радарі. По дорозі доведеться слухати надокучливого Булгарина та його життєві поради. Заїдь у гараж та припаркуй машину у позначеному місці. Приліпи вибухівку на капот позначеної машини. Тепер сховайся за машиною у місці, що позначене маркером. Підірви вибухівку у зручний момент та знищ всіх лягавих. Знищ підкріплення та покинь територію стоянки. Тепер доведеться вбити ще одну хвилю підкріплення. Знищ копів та відвези Булгарина з його помічником додому.

TBoGT - Місії Рея Булгарина

Винагорода: 2000 доларів

Зазираючи всередину

TBoGT - Місії Рея Булгарина

Місія починається з того, що Луїз застає Булгарина у момент, коли той зі своїм помічником влаштував маленьку рок-вечірку на двох. Луїз заспокоїть Рея і той майже одразу перейде до справи. Він хоче, щоб Луїз прибрав власника однієї спортивної команди з Ліберті-Сіті. Зачекай на Тимура та вирушай до позначеного місця. Сідай у гелікоптер, знову зачекай на Тимура та лети до потрібного тобі маркера у повітрі. Вирушай до наступного маркера. Тепер вирушай до наступної помітки. Залишиться долетіти до останнього маркера. Тепер розкрий парашут та приземлись на даху у позначеному місці. Спускайся вниз. Зліва від сходів буде лежати бронежилет. Візьми його, якщо треба поповнити запас броні. За жовтими дверима на тебе будуть чекати вороги. Вистріли у двері, аби ті відкрилися. Тепер обережно знищуй бандитів. Використовуй укриття. Зачисти приміщення та стрибай вниз через шахту ліфту. Доведеться зачистити ще один поверх. Деякі вороги можуть ховатися. Спускайся на поверх нижче. Зачисти його від охоронців та вбий ціль, що позначена червоною точкою на радарі. Вистрибни із вікна та розкрий парашут. Приземлись та вбий ворогів, що приїдуть на машинах.

TBoGT - Місії Рея Булгарина

Винагорода: 4000 доларів

Під прицілом

TBoGT - Місії Рея Булгарина

Луїз зустрічає Булгарина з автоматом у руці. Той нервує і роздратовано ходить по кімнаті. Цього разу чергова сварка із сестрою закінчується тим, що Булгарин дає автоматну чергу у сторону другого поверху. Чи стається при цьому щось з його сестрою — невідомо. Також він зацікавлений в тому, щоб купити діаманти у Тоні, проте Луїз відмовляється приймати такі рішення без боса. Після цього Булгарин просить Луїза приїхати у певне місце, зайняти позицію на даху та наглянути за Тимуром. Звучить підозріло, чи не так? Вирушай до позначеного місця та зайди на маркер. Булгарин просить підійти Луїза до коробки на даху та подивитися, що в ній лежить. У ній Луїз знайде відрізану голову чувака, який продавав діаманти. Далі Рей пообіцяє докласти всі зусилля, аби стерти Луїза і Тоні з білого світу, і вже за мить у твою сторону випустять автоматну чергу. Використовуючи укриття знищ снайперів, що будуть ховатися на даху сусідніх будинків. Знищ ворожий гелікоптер та спускайся з даху. Для цього відшукай пожежні сходи. Будь дуже швидким і обачним, бо ворогів буде чимало і деякі з них можуть використовувати гранати. Знизу на тебе теж будуть чекати бандити. Вбий їх і покинь район, щоб успішно закінчити місію.

TBoGT - Місії Рея Булгарина

Винагорода: 6000 доларів