GTA 4Новини

GTA IV ПОВИННА ВИЙТИ НА ПК !

GTA IV ПОВИННА ВИЙТИ НА ПК !

В Інтернеті з’явилися чутки про те, що GTA IV може вийти на ПК уже 30 листопада 2008 року. Rockstar цього не підтверджувала, тому це лише чутки.

Але ми зробили одне дуже важливе відкриття. Ми відкрили текстові файли GTA IV для Xbox 360. Там були фрази, які стосуються консолі та мережі Xbox Live, а також PlayStation Network. Очевидно, ці текстові файли спільні у обох версіях гри, просто деякі фрази використовуються лише у Xbox версії, а інші у PS3 версії.

Крім того там були наступні фрази: “LEFT ALT”, “LEFT CTRL”, “NUMPAD”, “CAPS LOCK”, “LMB” (ліва кнопка миші). Ці фрази, очевидно, стосуються кнопок керування у грі. Скажіть на милість, невже на джойстиках Xbox чи PS3 є такі кнопки як ALT, CTRL, CAP LOCK? Чи може там навіть є мишка з лівою, правою та середньою кнопкою? Хто ще сумнівається, там є ще усі літери латинського алфавіту, які відповідають відповідним клавішам на клавіатурі (а не на джойстику) і слова LEFT і RIGHT WIN (це клавіші із зображенням логотипу Windows на клавіатурі). Які з цього висновки?
Саме так. Рокстарівці, коли робили текстові файли до гри, вони заклали усі фрази, які можуть застосовуватися у грі для платформ Xbox360, PS3 і ПК. Отже, вони із самого початку планували робити GTA IV для ПК! Якби ніхто не планував випускати GTA IV на ПК (так як GTA: Liberty City Stories), то навіщо було б вводити купу зайвих фраз до текстових файлів гри?

І хоч нещодавно Rockstar повідомляла про те, що наразі не планується реліз GTA IV для ПК, це цілком може бути стратегічним кроком, щоб зберегти інтригу. Наприклад, коли повідомили, що реліз GTA IV переноситься з жовтня 2007 року на квітень поточного року, то причиною послугували якісь проблеми з компанією Sony, через що не можна було завершити PlayStation3 версію гри. Як виявилося потім, насправді причина була у тому, що розробники просто хотіли зробити досконалий мультиплеєр і для завершення і тестування їм знадобилося більше часу, ніж планувалося. Але на початку про мультиплеєр мовчали. Про нього стало відомо лише десь у березні, за місяць перед релізом. Чому так зробили? Причина така ж сама: зберегти інтригу.

І справді, якщо зараз представники Rockstar офіційно повідомлять про вихід ПК-версії, то у світі почнеться шалене безумство. Рокстарівцям не буде спокою від преси та фанатів. Жах!

Але тим не менш будемо сподіватися на краще і збирати гроші, щоб оновити комп’ютер, аби бути впевненим, що GTA IV точно не буде підвисати. І не забувайте обговорювати цю тему на нашому форумі.