GTA 4Новини

GTA IV: півмільярда за тиждень

GTA IV: півмільярда за тиждень

Газета “Нью-Йорк Таймз” (New York Times) повідомила, що Grand Theft Auto IV набрала 500 мільйонів доларів за перший тиждень, розпродавши неймовірну кількість – 6 мільйонів копій у всьому світі – 3,6 мільйони за перший день. Take-Two підтвердила це, додаючи ще деякі почесні цифри.

Для порівняння, Halo 3, попередня гра-рекордсмен, набрала 300 мільйонів доларів за перший тиждень.

“Ми знали, що Grand Theft Auto IV створить новий світ для гравців, маючи захоплюючий сюжет, незвичайний ґеймплей та розвиток дій у міському середовищі. Більше того вона побила усі рекорди продажу та популярності. Перший тиждень продажу Grand Theft Auto IV демонструє найгучніший реліз в історії ігрової індустрії, і ми сподіваємося, що роздрібний продаж GTA IV перевершить рівень продажу будь-якого існуючого фільму чи музальбому. Ми вітаємо усю команду Rockstar за створення такого шедевру, який підніс легендарну гру Grand Theft Auto на новий рівень,” – сказав Штраус Зельнік (Strauss Zelnick), голова компанії Take-Two.

“Мета Rockstar – зробити кожну нову серію Grand Theft Auto ще кращою за попередні, і GTA IV – блискуче втілення цієї мети. Grand Theft Auto IV повністю використовує знання та технології нового покоління. Разом з великою хвилею критики ця гра встановила новий стандарт в ігровій індустрії як художнього, так і технологічного шедевру,” – сказав Бен Федер (Ben Feder), головний виконавчий директор Take-Two.

Головне питання полягає у тому, чи такий шалений успіх GTA IV, який подолав Halo 3, вплине на переговори компаній ЕА та Take-Two. Нагадаємо, що ще з кінця минулого року ігровий виробник ЕА (згадаймо, наприклад, FIFA) має намір викупити Take-Two. Поки що переговори результатів не дали.