Навігація
  >> Головна
>> Форум
>> Новини сайту
>> Технології
>> Інше
>> Робота на сайті

>> Чутки
>> Статті

>> Новини
>> Статті
>> Карти
>> Проходження
>> Чіти
>> Скріншоти
>> Відео
>> Галерея
>> Українізація

>> Новини

>> Новини
>> Статті
>> Карта
>> Проходження
>> Персонажі
>> Друзі
>> Дівчата
>> Зброя
>> Транспорт
>> Мультиплеєр
>> Радіостанції
>> Скріншоти
>> Відео
>> Галерея
>> Таємниці
>> Досягнення Xbox 360
>> Українізації

>> Інформація

>> Інформація

>> Новини
>> Інформація
>> Сюжет
>> Персонажі
>> Карти
>> Банди
>> Зброя
>> Транспорт
>> Радіостанції
>> Проходження
>> Професії
>> Потреби
>> Нерухомість
>> Школи виживання
>> Чіти
>> Скріншоти
>> Відео
>> Галерея

>> Глобальні модифікації
>> Транспортні засоби
>> Текстури
>> Скіни
>> Інші

>> Мультиплеєр
>> Програми
>> Збереження ігор
>> Українізації
>> Завантажити гру

>> Інформація
>> Українізації

>> Новини
>> Інформація
>> Сюжет
>> Персонажі
>> Карти
>> Банди
>> Зброя
>> Транспорт
>> Проходження
>> Таємниці
>> Чіти
>> Відео
>> Галерея
>> Українізації
>> Завантажити гру

>> Інформація

>> Інформація
>> Карти
>> Транспорт
>> Бандити
>> Скріншоти
>> Чіти
>> Українізації
>> Завантажити гру

>> Зворотній зв'язок
>> RSS
 

 Календар
 
«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 

 Популярні новини
  » Де знайти всі 10 реквізитів зі зйомок фільму в GTA Onli ...
» У Львові відкрився супермаркет у стилі GTA
» Зворотна сумісність на PlayStation 5 і Xbox Series X|S
» The Cayo Perico Heist: З 15 грудня в GTA Online
» Надходження PlayStation 5 і аксесуарів в Україні затрим ...

 

 Наш банер
  GTA - улюблена гра українською
 
ДРУГЕ КОЛО!
Якщо ви вже писали на сайті Rockstar Games прохання додати українську локалізацію до їхніх ігор, то напишіть іще раз по другому колу, щоб нагадати їм. На жаль, вони прибрали сторінку для відгуків на своєму сайті. Тому пишемо їм на електронну пошту mouthoff @ rockstargames.com (без пробілів) наступне повідомлення:

Please add a U k r a i n i a n translation to your existing and upcoming games on all platforms.

І, як завжди, ставимо у Steam погані оцінки усім іграм без офіційної української локалізації із коментарем:

No Ukrainian localization.
Новини з GTAльності:
У GTAльності можливо все

>> Опис GTA IV
Категорія: GTA IV » Статті

Опис GTA IV

Якщо залишити за дужками очевидні тези про повну свободу і нелінійність, то з'ясується дуже цікавий ньюанс: майже всі GTA-клони чогось присвячені або бандитам, або покидькам, або і тим, і іншим одночасно (див. Scarface: The World is Yours, серію True Crime, Saints Row). Тобто виходить, що свобода і нелінійність потрібні тільки за умови негативного головного героя. Насправді все ще простіше - GTA цінують не тільки і не стільки за свободу, скільки за вседозволеність і безкарність. Це взагалі центральна тема майже всіх Rockstar-ігор, і із цього приводу вони продовжують висловлюватися із залізобетонною завзятістю.

Grand Theft Auto 4 (GTA Vice City і GTA San Andreas Rockstar пропонують розглядати як підрозділи Grand Theft Auto 3; крім того, на PSP також вийшли GTA Liberty City Stories і GTA Vice City Stories) стала першою новою GTA за шість років (!). Тут важливо відмітити ось що: четверта частина відрізняється від перших двох приблизно як DOOM 3 від DOOM. Переїхавши тоді, у 2001 році (мова про PS2-версії, на РС реліз відбувся роком пізніше), в повне 3d, Rockstar уразили всіх у самісіньке серце - здавалося, що так не буває: вітер носить по вулицях газети, справжні пішоходи товпляться на П'ятій авеню, таксі гудуть, світлофори працюють. Так от, далі ми намагаємося зрозуміти, наскільки серйозно Grand Theft Auto 4 змінить наше уявлення про те, що таке GTA.

Опис GTA IV

Повернення до Ліберті-сіті.

На запрошення свого двоюрідного брата Романа наш новий головний герой Ніко Белік (Niko Bellic; Ніко - скорочено від "Микола") прибуває до вже забутого нами Ліберті Сіті, щоб, зрозуміло, почати нове життя. Роман стверджує, що живеться в Місті Свободи просто приголомшливо: котеджі, сауни і неповнолітні моделі входять в обов'язковий комплект. Насправді виявляється, що життя Роми далеке від казкового - він власник збиткового таксопарку, загрузнув у боргах і до того ж вплутався в серйозні проблеми з поліцією і цілим рядом бандитських угрупувань. Розсьорбувати все це доведеться його братові, тобто нам з вами.

Ніко - класичний GTA-герой, до того ж емігрант зі Східної Європи, що збільшує традиційні героїчні якості приблизно удвічі. Приїхавши до Ліберті Сіті в надії знайти краще життя, він випадково потрапляє в круговерть неприємностей, виплутуватися з якого явно належить довго і болісно. Але Ніко, звичайно, не єдиний герой у цій історії. По-перше, важливою фігурою є Малюк Джейкоб, старий друг Романа, у якого завжди можна дістати необхідну зброю. По-друге, Френсіс Макрері, продажний коп, який чудово обізнаний про якийсь злочин, скоєним Ніко у далекому минулому. Ну і, по-третє, це дівчина Лола, роль якої поки невідома. Зате з приводу Лоли є куди більш приголомшуючі новини. Українська співачка Руслана, переможниця конкурсу "Євробачення-2004", озвучила голос героїні. Мало того, у внутрішньоігровому радіо можна буде почути пісню Руслани "Дикі танці" (окрім неї, заявлений також російський хіп-хоп). При чому Руслана є діджеєм на радіостанції "Владивосток FM".

Опис GTA IV

Саме Ліберті Сіті з моменту нашої останньої зустрічі перетерпіло безліч змін і стало ще більше схожим на свій прототип - Нью-Йорк. Відтворені практично всі ключові райони і визначні пам'ятки. Так, Бруклін перетворився на Брокер, Манхеттен - в Елґонквін, Квінс тепер називається не інакше як Дюкс, Нью-Джерсі перевтілився в Елдерні, ну а Бронкс став Бохеном. Що стосується визначних пам'яток, то Статуя Свободи тут називається Статуєю Щастя. Дебютний рекламний ролик GTA 4 тут же спромігся наробити шуму: під музику класичного мінімаліста Пилипа Гласса (використовувалася у фільмі "Койяніськаці: Життя поза балансом" камера демонструвала тривимірні види Ліберті-сіті, які багато хто тут же прийняв за Нью-Йорк. Проблема полягала в тому, що показ визначних пам'яток забезпечувався коментарем Ніко: "Я вбивав людей, викрадав людей, продавав людей. Можливо, тут усе буде по-іншому". Мер Нью-Йорка відразу ж виступив з осуджуючою мовою і повідомив, що не дозволить виставляти Нью-Йорк як міжнародну столицю криміналу, але у Rockstar на це ось вже є приготована шість років тому відповідь: "У нас ніякий не Нью-Йорк, а Ліберті-сіті".

Сама по собі територія в GTA 4 виявиться меншою, ніж в GTA San Andreas. Розробники підтверджують цю інформацію, додаючи, що зменшення території тільки пішло Ліберті Сіті на користь - місто тепер куди щільніше заселене і опрацьоване. І якщо в тому ж Сан Андреасі ви легко могли виявити абсолютно порожнє і нікому не потрібне кілометрове поле, то тут нічого подібного ви не побачите. Правда, у зв'язку з цим довелося відмовитися від літаків - у межах Ліберті-сіті на них просто нікуди літати. Вертольоти, втім ніхто не скасовував.
Nextgen? Уже хочу!

GTA 4 працює на власному двгунці авторства Rockstar North, який називається RAGE (див. його в Rockstar Games presents Table Tennis для Xbox 360). З технологіями у Rockstar завжди, до речі, була деяка заминка. Змучений і мало не зґвалтований ними двигун Renderware (на якому продовжують виходити багато Rockstar-проектів, наприклад, The Warriors, Bully) для консолей нового покоління, звичайно, не підходить. Але по великому рахунку скріншоти з четвертої не виглядають якимось надхмарним привітом з майбутнього.

Опис GTA IV

З іншого боку, деталізація моделей (особливо добре вдалися персонажі першого плану), чіткі текстури, соковиті ефекти - все це є. І найголовніше - завдяки відповідним технологіям ми отримаємо, нарешті, нормальну дальність промальовування. Тобто курйозних ситуацій з тим, що будинок з'явився нізвідки, уже не виникне.

Окремих дифірамбів заслуговує анімація - як фізичний двигун використовується модна сьогодні технологія Euphoria (вона ж задіяна в прийдешньому Star Wars: Force Unleashed). З нею розробники можуть моделювати моторну функцію тіла, не спираючись на заздалегідь створену анімацію. Простіше кажучи, те, як Ніко бігатиме, йтиме або повзтиме, залежить від рельєфу, покриття, куту нахилу і ще безлічі чинників.

Опис GTA IV

Автомобілі, що з'являються з повітря, і пішоходи (ще одна хвора тема GTA) також усунені. Очікується якась подібність Radiant AI з The Elder Scrolls 4: Oblivion. Тобто у кожного жителя (тепер з унікальною зовнішністю!) є свої цілі. Тільки не глобальні, а локальні - ніби "підійти, купити морозиво, сісти на лавку і з'їсти його". А зараз уявіть, що ці самі цілі (абсолютно різні, зрозуміло) одночасно виконує 100 чоловік. А то і 1000. Те ж саме стосується машин - якщо вже ви помітили краєм ока авто, то воно не розчиняється у повітрі за найближчим поворотом, а обов'язково де-небудь припаркується.

Наступний пункт у нашому списку радості від нових технологій - еволюційне зростання можливостей. Заходити тепер можна в більше будівель, ніж раніше. У деяких хмарочосах можна бродити по поверхах. Звична річ на зразок крадення автомобілів тепер виглядає інакше - деколи треба буде зламувати замки, а також вибивати скло, щоб відкрити двері з внутрішнього боку.

Ну і ґеймплей. Цього разу створення ігрового процесу проходить під девізом "позбавимося від всіх умовностей!". Так, жертви і об'єкти завдань не будуть позначені червоними маркерами, як це було раніше. Тобто якщо вам треба убити людину, яка в цей час знаходиться у натовпі, - доведеться самому вираховувати, хто з людей ваша мета. Найпростіший спосіб - подзвонити йому на мобільний (якщо є номер).

До речі про мобільний - тепер у нього в грі украй важлива роль. По-перше, за допомогою мобільника можна замовити таксі. По-друге, на камеру телефону робляться скріншоти. По-третє, на мобільному відображаються всі ваші поточні завдання (а їх можна виконувати по декілька штук одночасно). По-четверте, з мобільника можна дзвонити сюжетним персонажам, а також приймати від них дзвінки і SMS.

Екшен теж зазнав серйозних змін. Ніко може використовувати будь-який об'єкт як укриття, тобто припадати до нього і стріляти, скажімо, з-за машини - як прицільно, так і навмання. Тягати з собою цілу прірву зброї в невидимій кишені буде неможливо. До речі, велика частина укриттів, з яких може стріляти Ніко, і частина декорацій цілком знищенна.

Змінилися взаємини з поліцією. Рейтинг її агресивності знову представлений шістьма зірками, але тепер у копів є радіус дії, в межах якої вони можуть вас зловити. Чим важчий злочин, тим радіус більший. Діяти охоронці порядку будуть злагодженіше - розробники консультуються з сьогоденними поліцейськими. Але замість умовного перефарбовування машини (яке працювало навіть на очах у всього районного ополчення) ви зможете просто змінити авто у безлюдному кварталі - цього буде досить. Зате пішоходи навчилися сповіщати про злом і викрадення припаркованих автомобілів.

Таксі тепер відіграє важливу роль у вашому процесі становлення як кримінального магната. Воно не тільки може довести Ніко в будь-яку точку міста, але і у разі поранення автоматично доставить до найближчої лікарні, а якщо голодні - до їдальні (їсти нашому героєві доведеться, як і раніше). Окрім таксі є ще громадський транспорт (автобуси і поїзди), яким також можна користуватися і який ходить за розкладом (розклад висить на будь-якій зупинці).

У Ліберті Сіті нарешті провели повсюдний інтернет - вихід в онлайн можливий практично з будь-якого комп'ютера (але і старе добре інтернет-кафе з GTA 3 нікуди не поділося). Через Всесвітню павутину купується зброя, знаходяться нові завдання і відвідується сайт знайомств.

І на десерт, одна з головних новин для прихильників - у GTA 4 є офіційні машини! Наприклад, Ferrari, Porsche Carrera, Volkswagen Jetta, BMW і "Мустанги".

На даний момент GTA 4 вийшла тільки для Xbox 360 і Ps3. Але в тому, що гра з'явиться і на комп'ютерах, сумніватися не доводиться - питання тільки коли. Ексклюзивний контент (ситуація не обмежується банальними машинами, зброєю і рівнями - Microsoft серйозно заявляють про нові епізоди, кожен з яких додає до 10 годин ґеймплею) буде доступний тільки для Xbox 360-версії. У Rockstar говорять: "Якщо ви врешті-решт хочете побачити GTA 4 у всій своїй пишності, доведеться звичайно купити приставку Microsoft". Панікувати із цього приводу не потрібно - це звичні маркетингові ігри, які нас із вами слабо торкаються. Тим більше що РС - найближчий родич Xbox 360.
Переглядів: 4933 | автор: Satin Light | 30 липня 2008 | Роздрукувати | Коментарів: 0

Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину. 

 Панель керування
 
Логін
Пароль

 

 Пошук на сайті
 
 

 GTA 5 українською
 
Завантажити українізацію GTA 5
 

 Нові файли GTA
  » GTA V Graphic For GTA S...
» First Person Mod v3
» Збірка карт для GTA V
» Місцезнаходження кактус...
» Футболка "Хуйло&qu...
» Футболка "Волинськ...
» Футболка "АТО!&quo...
» Футболка "Лаконічн...
» Футболка "Roshen&q...
» Футболка "Пуйло&qu...
 

 Популярні файли GTA
  » Gostown beta 1.1
» SA-MP 0.3e українська в...
» Вигляд із салону (Perso...
» CLEO 4
» GTA United Beta 1.1
» iCEnhancer 2.0
» Примарний гонщик
» Супер авто
» GarudaENB V2
» GGMM
 

 Опитування
 

Так
Ні, тільки на піратських серверах
Ні, тільки в сюжетний режим
Кому потрібна GTA 4, якщо є GTA 5?


 

 Архів новин
  Листопад 2020 (5)
Жовтень 2020 (4)
Вересень 2020 (1)
Серпень 2020 (2)
Липень 2020 (5)
Червень 2020 (6)
Травень 2020 (14)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (15)
Січень 2020 (1)
Грудень 2019 (2)
Листопад 2019 (2)
Жовтень 2019 (3)
Вересень 2019 (2)
Грудень 2018 (1)
Листопад 2018 (1)
Жовтень 2018 (3)
Вересень 2018 (3)
Серпень 2018 (4)
Червень 2018 (7)
Травень 2018 (9)
Лютий 2018 (1)
Грудень 2017 (1)
Вересень 2017 (3)
Серпень 2017 (2)
Травень 2017 (1)
Квітень 2017 (16)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (3)
Грудень 2016 (4)
Листопад 2016 (19)
Жовтень 2016 (20)
Вересень 2016 (9)
Серпень 2016 (6)
Липень 2016 (24)
Червень 2016 (25)
Травень 2016 (21)
Квітень 2016 (36)
Березень 2016 (9)
Лютий 2016 (14)
Січень 2016 (25)
Грудень 2015 (29)
Листопад 2015 (2)
Жовтень 2015 (2)
Вересень 2015 (1)
Серпень 2015 (2)
Липень 2015 (1)
Червень 2015 (2)
Травень 2015 (2)
Квітень 2015 (4)
Березень 2015 (9)
Лютий 2015 (21)
Січень 2015 (7)
Грудень 2014 (7)
Листопад 2014 (20)
Жовтень 2014 (19)
Вересень 2014 (3)
Серпень 2014 (1)
Липень 2014 (6)
Червень 2014 (1)
Травень 2014 (3)
Лютий 2014 (1)
Січень 2014 (1)
Грудень 2013 (3)
Листопад 2013 (9)
Жовтень 2013 (14)
Вересень 2013 (36)
Серпень 2013 (42)
Липень 2013 (26)
Червень 2013 (25)
Квітень 2013 (4)
Березень 2013 (9)
Лютий 2013 (14)
Січень 2013 (6)
Грудень 2012 (26)
Листопад 2012 (49)
Жовтень 2012 (5)
Вересень 2012 (14)
Серпень 2012 (22)
Липень 2012 (5)
Червень 2012 (18)
Травень 2012 (33)
Квітень 2012 (15)
Березень 2012 (31)
Лютий 2012 (30)
Січень 2012 (41)
Грудень 2011 (58)
Листопад 2011 (54)
Жовтень 2011 (14)
Вересень 2011 (1)
Серпень 2011 (7)
Липень 2011 (25)
Червень 2011 (15)
Травень 2011 (5)
Квітень 2011 (9)
Січень 2011 (2)
Вересень 2010 (1)
Серпень 2010 (4)
Липень 2010 (5)
Травень 2010 (2)
Квітень 2010 (12)
Березень 2010 (29)
Лютий 2010 (12)
Січень 2010 (1)
Грудень 2009 (4)
Листопад 2009 (1)
Жовтень 2009 (1)
Вересень 2009 (14)
Серпень 2009 (18)
Липень 2009 (4)
Червень 2009 (12)
Травень 2009 (15)
Квітень 2009 (19)
Березень 2009 (29)
Лютий 2009 (54)
Січень 2009 (64)
Грудень 2008 (46)
Листопад 2008 (35)
Жовтень 2008 (35)
Вересень 2008 (15)
Серпень 2008 (63)
Липень 2008 (45)
Червень 2008 (42)
Травень 2008 (58)
Квітень 2008 (114)
Березень 2008 (36)
Лютий 2008 (1)
Січень 2008 (7)
 

 Соціальні мережі
   


GTA - улюблена гра українською © 2020