Навігація
  >> Головна
>> Форум
>> Новини сайту
>> Технології
>> Інше
>> Робота на сайті

>> Новини
>> Статті
>> Карти
>> Проходження
>> Чіти
>> Скріншоти
>> Відео
>> Галерея
>> Українізація

>> Новини

>> Новини
>> Файли
>> Скріншоти
>> Відео
>> Галерея

>> Новини
>> Статті
>> Карта
>> Проходження
>> Персонажі
>> Друзі
>> Дівчата
>> Зброя
>> Транспорт
>> Мультиплеєр
>> Радіостанції
>> Скріншоти
>> Відео
>> Галерея
>> Таємниці
>> Досягнення Xbox 360
>> Українізації

>> Інформація

>> Інформація

>> Новини
>> Інформація
>> Сюжет
>> Персонажі
>> Карти
>> Банди
>> Зброя
>> Транспорт
>> Радіостанції
>> Проходження
>> Професії
>> Потреби
>> Нерухомість
>> Школи виживання
>> Чіти
>> Скріншоти
>> Відео
>> Галерея

>> Глобальні модифікації
>> Транспортні засоби
>> Текстури
>> Скіни
>> Інші

>> Мультиплеєр
>> Програми
>> Збереження ігор
>> Українізації
>> Завантажити гру

>> Інформація
>> Українізації

>> Новини
>> Інформація
>> Сюжет
>> Персонажі
>> Карти
>> Банди
>> Зброя
>> Транспорт
>> Проходження
>> Таємниці
>> Чіти
>> Відео
>> Галерея
>> Українізації
>> Завантажити гру

>> Інформація

>> Інформація
>> Карти
>> Транспорт
>> Бандити
>> Скріншоти
>> Чіти
>> Українізації
>> Завантажити гру

>> Зворотній зв'язок
>> RSS
 

 Календар
 
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

 

 Популярні новини
 
 

 Наш банер
  GTA - улюблена гра українською
 
УВАГА! Пишемо на сайті Rockstar Games прохання додати українську локалізацію до їхніх ігор (реєстрація на сайті не потрібна):
Please add a Ukrainian localization to your existing and upcoming games on all platforms.

Ставимо у Steam погані оцінки усім іграм без офіційної української локалізації із коментарем:
No Ukrainian localization.

>> Liberty City
Категорія: GTA IV » Статті

GTA IV. Місто Свободи

Liberty City

Для хлопців з Rockstar жодні скандали не стають на заваді перед створенням свого наступного шедевру – конвеєр вдало працює: нові частини кримінального бестселеру під назвою Grand Theft Auto безсумнівно будуть палко очікуватись, потім скуповуватись і проходитимуться мільйонами гравців по усьому світу. Здавалося б, чого можна очікувати після San Andreas, яка розкрила чи не весь потенціал серії? Але матеріали нової GTA IV чітко показують, що нас чекає не просто новий сюжет та нові можливості, а новий унікальний світ, якого ще не було в жодній частині, світ з власними правилами та законами, наближеними до реальності.

Американська мрія

Наш головний герой – Ніко Белік, виходець зі східної Європи, і можливо, він ніколи б не переїхав до Liberty City, якби не його кузен – Роман. Роман теж східноєвропейський емігрант, що приїхав підкоряти Новий Світ. Але щось у нього пішло не за планом, багатство з небес все ніяк не падало, і хлопець влаштувався працювати таксистом. Професія хоч і поширена, проте не є презентабельною від цього. Роману соромно за таку прикру невдачу, та в листах до брата прикрашає своє життя: гроші, автомобілі, дівчата, джакузі – ніби це все у нього є, він багатий та має розкішне життя. І ось, Ніко Бєлліч приїжджає до брата в Ліберті Сіті. Але не тільки тому, що начитавшись фантастичних розповідей Романа, теж хоче стати багатим та знаменитим. Щось трапилося на батьківщині Ніко, головний герой вчинив протизаконні дії і тепер бажає сховатися в Америці під крилом «багатенького» братця.
Отже, Ніко з‘являється у Ліберті Сіті, та на свій подив зустрічає не брата-боса, а брата-таксиста… На хлопця, який щойно потрапив до Америки звалюється дві проблеми: Роман має борги, багато злочинців бажають розібратися з ним, і його необхідно витягнути з халепи, друга проблема полягає у тому, що є людина, котра знає хто такий Ніко і чим той «відзначився» вдома. Першочерговими задачами гравця на початку гри якраз і стане вирішення цих проблем братів.
Взагалі, брати досить різні за характерами: Роман – веселий товстунчик, що не полюбляє силових методів та не вміє постояти за себе, Ніко ж – похмурий та жорсткий чолов‘яга у спортивному костюмі з накачаним тілом.

Реалії сьогодення

Дії відбуваються у наші дні, отже на нас чекає найсучасніша GTA з усіх існуючих. З інтернетом, мобільними телефонами, рахунком у банку, пильною поліцією та новими поглядами на світ. Але якщо раніше розвиток особистості головного героя йшов за принципом «з грязі у князі», то тепер, з урахуванням сучасних реалій, Ніко не стане «князем» землі Ліберті.
Що цікаво, тепер ми не будемо за «старшого, куди пошлють». Точніше будемо, але не завжди. У Ніко є мобільний, по якому він вміє телефонувати, тому тепер можна самостійно призначати зустрічі, планувати операції, і все це виключно з тими людьми, які нам приємні, тобто корисні.

Новий Liberty City - шумна столиця, з натовпами на вулицях та височенними будівлями. Багато визначних споруд та місцевостей Нью-Йорка знайшли своє місце у Місті Свободи, та виглядають досить правдоподібно, але трохи змінені, щоб вписатися у світ GTA. Наприклад, будівля Metlife, тепер називається Getalife, статуя Свободи – статуя Щастя (Statue of Happiness), DUMBO (Down Under the Manhattan Bridge Overpass) називається BOABO (Beneath the Offramp of the Algonquin Bridge Overpass).

Детально відтворено п‘ять справжніх районів: Broker (в реальності Brooklyn), Dukes (Queens), Bohan (Bronx), Alonquin (Manhatten) та Alderney (New Jersey). Територія Ліберті Сіті трохи менша, ніж Сан-Андреас, але площа використовується набагато раціональніше. У минулій грі більшу частину займала сільська місцевість і водні простори, тут же присутня підвищена щільність забудов, з можливістю зайти у будь-яке приміщення без додаткових завантажень. Жодних будівель, що вистрибують з-за горизонту – промальовано все добротно. Деякі покращення просто вражають, наприклад, можна зазирнути у вікно квартири, подивитися, що там відбувається, і навіть увірватися у приміщення через те саме вікно. Або ж музика, тепер її можна почути з авто, що проїжджають поряд. Аналогічно, якщо вийти з автівки, не вимкнувши приймач, можна насолоджуватися звуком на вулиці.

Окрім зовнішності, Ліберті Сіті може похвастатися характерним населенням. Перехожі на вулицях – більше не клоновані фігурки, а повноправні члени віртуального суспільства. Місцевий житель може йти та одночасно розмовляти по телефону, сидіти на лавочці та читати газету, мирно курити в сторонці чи поїдати хот-дог біля одного з сотень лотків. На вогнепальну зброю жителі реагують так як і в реальності: з криками тікають подалі, тому вбивство у людному місті треба планувати грамотно.

Можна сказати напевне, що розробники роблять ставку на реалізм. Зникли усі несерйозні елементи дизайну: ніяких велосипедів та роликових ковзанів, жодних кольорових стрілок та маркерів немає. Все строго реалістично та правдоподібно. Дорогу до пункту призначення вказує жовта лінія GPS-навігації на мапі у лівому нижньому куті. «Шкала життя», щоб не мусолити очі, огортає мапу зеленим кільцем. А зброя не з‘являється магічним чином у руці головного героя – Ніко сам дістає з-за пазухи пістолет.

Нам обіцяють реалістичну систему стрільби. Це означає, від того, куди попадемо, залежить як поведе себе жертва. Влучаємо людині у руку, вона випустить зброю, влучимо в ногу – зашкутильгає, куля в голову одразу призводить до смерті. Те саме стосується і неживих об‘єктів, наприклад, стріляючи по обшивці авто, побачимо іскри, по колесах – струмок повітря.

Поліція! Усім залишатися на місцях!..

Сучасний світ – сучасні копи, реалістичний світ – реалістичні копи. Порушивши закон в GTA IV, ви здивуєтеся: ніяких поліцейських, які магічним чином відчувши про скоєння поганої справи, тут же примчалися карати правопорушника, таранячи ваш автомобіль та випускаючи черги, не з‘явиться. У новій грі все набагато розумніше. Вчинили небезпечну дію для суспільства – отримуйте «зірки розшуку» (кількість їх залежить від важкості злодіяння, але максимум, як завжди шість). Одночасно з цим, на карті будуть відмічені зони пошуку, у межах яких патрулюють правоохоронці. Достатньо виїхати з такого району, чи змінити авто – і справу зам‘ято. Але уважно пильнуйте: кожен перехожий – потенційний свідок, здатний настукати поліції, після чого зона пошуку зміниться. «Ми проконсультувалися з багатьма кримінальними експертами та бувшими поліцейськими, і ми зрозуміли, що злочинцем бути у наші дні дуже важко», - відзначає віце-президент гри Ден Хаузер (Dan Houser). «Урочисті дні злочинності пройшли.»

Головна справа автовикрадача – підтвердження своєї репутації. Щоб викрасти авто, в GTA IV недостатньо просто сісти у неї. Ніко вибиває скло ліктем, відкриває двері, риється в дротах під кермом, заводиться і рушає.

В таких величезних містах, як Місто Свободи, громадський транспорт може стати чудовим способом швидкого подолання відстаней. Присутні автобуси, метро підземне та наземне і, звичайно, головна візитка «Великого Яблука» - сотні жовтих таксівок. Водії останніх миттю доставлять вас у потрібне місце. А поки їдете, можна насолоджуватися живописними видами, а можна і пропустити їх, моментально перемістившись у іншу точку міста.

Технології зробили великий крок вперед, але просто гарної картинки тепер замало. Геймери всього світу під реалістичною обкладинкою бажають знайти цікавий сюжет, глибокий геймплей та справжню свободу. Поки все до цього і йде…
Переглядів: 3900 | автор: Satin Light | 30 червня 2008 | Роздрукувати | Коментарів: 0

Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину. 

 Панель керування
 
Логін
Пароль

 

 Соціальні мережі
   

 Нові файли GTA
  » GTA V Graphic For GTA S...
» First Person Mod v3
» Збірка карт для GTA V
» Місцезнаходження кактус...
» Футболка "Хуйло&qu...
» Футболка "Волинськ...
» Футболка "АТО!&quo...
» Футболка "Лаконічн...
» Футболка "Roshen&q...
» Футболка "Пуйло&qu...
 

 Популярні файли GTA
  » Gostown beta 1.1
» SA-MP 0.3e українська в...
» Вигляд із салону (Perso...
» CLEO 4
» GTA United Beta 1.1
» iCEnhancer 2.0
» Примарний гонщик
» Супер авто
» GarudaENB V2
» GGMM
 

 Опитування
 

Перший
Другий
Обидва дуже класні
Мені байдуже
Що таке GTA 5?


 

 Архів новин
  Січень 2020 (1)
Грудень 2019 (2)
Листопад 2019 (2)
Жовтень 2019 (3)
Вересень 2019 (2)
Грудень 2018 (1)
Листопад 2018 (1)
Жовтень 2018 (3)
Вересень 2018 (3)
Серпень 2018 (4)
Червень 2018 (7)
Травень 2018 (9)
Лютий 2018 (1)
Грудень 2017 (1)
Вересень 2017 (3)
Серпень 2017 (2)
Травень 2017 (1)
Квітень 2017 (16)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (3)
Грудень 2016 (4)
Листопад 2016 (19)
Жовтень 2016 (20)
Вересень 2016 (9)
Серпень 2016 (6)
Липень 2016 (24)
Червень 2016 (25)
Травень 2016 (21)
Квітень 2016 (36)
Березень 2016 (9)
Лютий 2016 (14)
Січень 2016 (25)
Грудень 2015 (29)
Листопад 2015 (2)
Жовтень 2015 (2)
Вересень 2015 (1)
Серпень 2015 (2)
Липень 2015 (1)
Червень 2015 (2)
Травень 2015 (2)
Квітень 2015 (4)
Березень 2015 (9)
Лютий 2015 (21)
Січень 2015 (7)
Грудень 2014 (7)
Листопад 2014 (20)
Жовтень 2014 (19)
Вересень 2014 (3)
Серпень 2014 (1)
Липень 2014 (6)
Червень 2014 (1)
Травень 2014 (3)
Лютий 2014 (1)
Січень 2014 (1)
Грудень 2013 (3)
Листопад 2013 (9)
Жовтень 2013 (14)
Вересень 2013 (36)
Серпень 2013 (42)
Липень 2013 (26)
Червень 2013 (25)
Квітень 2013 (4)
Березень 2013 (9)
Лютий 2013 (14)
Січень 2013 (6)
Грудень 2012 (26)
Листопад 2012 (49)
Жовтень 2012 (5)
Вересень 2012 (14)
Серпень 2012 (22)
Липень 2012 (5)
Червень 2012 (18)
Травень 2012 (33)
Квітень 2012 (15)
Березень 2012 (31)
Лютий 2012 (30)
Січень 2012 (41)
Грудень 2011 (58)
Листопад 2011 (54)
Жовтень 2011 (14)
Вересень 2011 (1)
Серпень 2011 (7)
Липень 2011 (25)
Червень 2011 (15)
Травень 2011 (5)
Квітень 2011 (9)
Січень 2011 (2)
Вересень 2010 (1)
Серпень 2010 (4)
Липень 2010 (5)
Травень 2010 (2)
Квітень 2010 (12)
Березень 2010 (29)
Лютий 2010 (12)
Січень 2010 (1)
Грудень 2009 (4)
Листопад 2009 (1)
Жовтень 2009 (1)
Вересень 2009 (14)
Серпень 2009 (18)
Липень 2009 (4)
Червень 2009 (12)
Травень 2009 (15)
Квітень 2009 (19)
Березень 2009 (29)
Лютий 2009 (54)
Січень 2009 (64)
Грудень 2008 (46)
Листопад 2008 (35)
Жовтень 2008 (35)
Вересень 2008 (15)
Серпень 2008 (63)
Липень 2008 (45)
Червень 2008 (42)
Травень 2008 (58)
Квітень 2008 (114)
Березень 2008 (36)
Лютий 2008 (1)
Січень 2008 (7)
 

 Пошук на сайті
 
 

 GTA IV українською
 
Українізація GTA IV
Український патч до GTA IV 1.0.7.0
 

 Друзі сайту
  Гуртом MMO-info Ukrainian mod ArmA 2 Кіно-переклад  


GTA - улюблена гра українською © 2018