GTA українською > Інформація > Зброя у GTA 2

Зброя у GTA 2


12 січня 2009. Розмістив: doctor_calabok
Кулаки - зброя ближнього бою. При ударі противник на короткий час втрачає свідомість, що дає можливість (при відсутності іншого зброї) втекти від нього на деяку відстань. Вбити супротивника кулаками не можна.


Зброя у GTA 2

Пістолет (Pistol) - досить поширена зброя в грі. Можна підібрати на вулиці. Ними озброєні поліцейські (при вбивстві поліцейського підібрати його зброю не можна), загони SWAT, які з'являються в місті на 4-му рівні розшуку, члени банд (всіх), а також деякі водії тому дефіциту набоїв до нього немає.


Зброя у GTA 2

Два пістолети (Dual pistol) - з цією зброєю гравець отримує можливість вести стрільбу з двох рук. Можна підібрати на вулиці. Два пістолети бувають тільки в арсеналі Zaibatsu в 2-му районі. Гарна зброя для використання в натовпі - з одного пострілу можна нейтралізувати відразу двох осіб. Особливість цієї зброї в тому, що хоча і виглядає вона як два звичайних пістолети, патрони для неї потрібні свої власні.


Зброя у GTA 2

UZI (Machinegun) - досить поширена зброя в грі. Нею озброєні члени банд (крім Якудзи, придурків і Zaibatsu в першому районі) і солдати, які з'являються в місті на 6-му рівні розшуку.


Зброя у GTA 2

UZI з глушником (Silenced machinegun) - не надто поширена зброя в грі, але іноді можна підібрати на вулиці. Нею озброєні урядові агенти, які з'являються в місті на 5-му рівні розшуку і бійці Zaibatsu в 3-му районі.


Зброя у GTA 2

Дробовик (Shotgun) - зброя ближнього бою, на великих дистанціях неефективна. Довго перезаряжається після пострілу. З одного пострілу можна нейтралізувати відразу двох осіб. Можна підібрати на вулиці. Ним озброєні урядові агенти, які з'являються в місті на 5-му рівні розшуку і бійці москальської мафії в 3-му районі.


Зброя у GTA 2

Вогнемет (Flamethrower) - зброя масового ураження, не надто поширена. Можна підібрати на вулиці. Може опинитися в руках членів банд. Застосовується проти гравця, тільки якщо стосунки з бандами вкрай негативні.


Зброя у GTA 2

Електрошок (Electrogun) - зброя масового ураження, не дуже поширена. Ніхто, крім гравця, цю зброю не використовує. Особливість електрошока: для того, щоб він працював, поруч з гравцем повинен бути який-небудь об'єкт - перехожий, автомобіль, будинок і т. д.


Зброя у GTA 2

Ручні гранати (Hand grenades) - не надто поширенні. Ніхто, крім гравця, цю зброю не використовує.


Зброя у GTA 2

Гранатомет (Rocket launcher) - зброя масового ураження, ефективна як на близьких, так і на далеких дистанціях. Зустрічається нечасто. Ним озброєні бійці Zaibatsu в 3-му районі. Застосовується проти гравця, тільки якщо відносини гравця з цією бандою вкрай негативні.


Зброя у GTA 2

Коктейль Молотова (Molotov cocktail) - особливо зброя поширена зброя в 2-му районі. Можна підібрати на вулиці.


UZI автомобільний - варіант UZI для використання на автомобілях. Розміщуються в передніх крилах. Можна встановити в автомайстерні, або підібрати на вулиці.


Зброя у GTA 2

Міни (Mines) - міни, які викидаються на дорогу з багажника. Можна встановити в автомайстерні, або підібрати на вулиці. При їх використанні треба бути дуже обережним.


Зброя у GTA 2

Машинне мастило (Oil) - з багажника автомобіля на дорогу можна вилити машинне масло. Можна встановити в автомайстерні, або підібрати на вулиці. Плями масла довго зберігаються на колишньому місці.


Зброя у GTA 2

Бомба - зброя масового ураження. Потужна бомба встановлюється в автомобілі. Радіус ураження досить великий. Можна встановити тільки в автомайстерні.


Кулемет - стаціонарний кулемет, встановлений на частини армійських джипів «Ленд-Ровер». Встановити або підібрати неможливо.

Стаціонарний вогнемет - вогнемет, встановлений на пожежну машину замість водяної гармати. Зброя масового знищення. Встановити або підібрати неможливо.

Танкова гармата - стаціонарна танкова гармата. Встановити або підібрати неможливо ;)