GTA українською > Інформація > Харчування у GTA San Andreas

Харчування у GTA San Andreas


11 червня 2018. Розмістив: doctor_calabok

Заклади публічного харчування відкриті для гравця починаючи з місії “Райдер” (коли Райдер грабує піцерію Well Stacked Pizza). CJ може відвідувати Burger Shot, Well Stacked Pizza та Clucking Bell. Ці ресторани швидкого харчування можна зустріти у кожному куточку штата Сан-Андреас. Крім того, у грі існують набагато кращі заклади. Але відвідувати їх можна лише під час побачень з дівчатами. Прийом їжі у такому місці ніяк не впливає на режим харчування головного героя та не змінює рівень жиру.

Карл можна з'їсти 11 різних страв з меню за 6 годин. Якщо ви захочете з'їсти більше, то його знудить. У такому випадку ви втратите набагато більше жиру, ніж отримали. Дієтичні страви, як салат, не впливають на рівень жиру. Маленька страва (один бургер) додає 1% жиру, а середня (наприклад, смажена курка) - 2%. І на останок, велика страва (ціла піца) додає 3%. Щоб отримати 100% жиру, потрібно всього 3 відвідування ресторанів. Ви маєте з'їдати 11 великих страв кожного разу.

Ожиріння призводить до того, що Карл починає повільно бігати, нижче стрибати та дуже часто не зможе перелізти через паркан.


У грі є два способи втрати вагу. Пеший — відмовитися від прийому їжі на 48 ігрових годин. У такому разі щогодини Карл почне втрачати 2.5% жиру. Ще через 26 годин, він почне втрачати м'язи. (2.5% за годину). А як тільки рівень жиру досягне 0%, він почне втрачати здоров'я. Другий — заняття спортом в спортзалі та інша фізична активність.

Меню закладів швидкого харчування:

Well Stacked Pizza

Buster (2 долари, + 1% жиру)
Double D-Luxe (5 доларів, +2% жиру)
Full Rack (10 доларів, +3% жиру)
Salad Meal (10 доларів, 0% жиру)

Clucking Bell

Clucking Little Meal (2 долари, +1% жиру)
Clucking Big Meal (5 доларів, +2% жиру)
Clucking Huge Meal (10 доларів, +3% жиру)
Salad Meal (10 доларів, 0% жиру)

Burget Shot

Moo Kids Meal (2 долари, +1% жиру)
Beef Towwer (5 доларів, +2% жиру)
Meat Stack (10 доларів, +3% жиру)
Salad Meal (10 доларів, 0% жиру)

Інформація взята з офіційного гайду GTA San Andreas.