Чутки: GTA 6 буде про наркоторгівлю

Чутки: GTA 6 буде про наркоторгівлю

Ще один витік про GTA 6 на сайті 4Chan. Користувач написав, що дружина його співробітника працює в Rockstar. Ось що він довідався:

Карта величезна. Знаю, що всі вже й так очікують цього, але вона ніяк не могла наговоритися про розмір карти. І хоча вона була трохи під кайфом, чесно кажучи, але постійно казала, що карта підірве людям мізки завдяки консолям наступного покоління.

Цікава цитата від неї, яку я записав: “Я не можу уявити інших онлайн-ігор, які змогли б зрівнятися з цією, коли вона з’явиться. Навряд чи наші конкуренти готові до такого…”

Читати далі

Христос воскрес!

Христос воскрес!

Щиро вітаємо всіх зі світлим Христовим Воскресінням! Бажаємо, щоб кожна домівка наповнилася світлом і щоб ніхто не почувався самотнім у ці яскраві весняні дні. Нехай радість ваша буде повною і жодні карантинні обставини не відберуть її від вас. Христос воскрес!

Читати далі

Можливий скріншот GTA 6

Можливий скріншот GTA 6

На сайті Reddit було опубліковано можливий скріншот GTA 6. Хоча, по суті, це просто нечітке розмите фото монітора в темному приміщенні. Автор стверджує, що це скріншот альфа-версії GTA 6. Після ретельного вивчення вказаного зображення користувачі Reddit помітили кілька цікавих речей.

У лівому нижньому кутку знаходиться міні-карта з індикаторами здоров’я, броні тощо. Цей інтерфейс користувача нагадує комбінацію Red Dead Redemption, Red Dead Redemption 2 та GTA 4. Це узгоджується з чутками про те, що розробники GTA 6 використовують тимчасовий круглий радар, як у GTA 4.

Праворуч від міні-карти помітно значок дискети. Останні чутки стверджували, що події GTA 6 розгортатимуться в 1980-х у Вайс-Сіті. У ті часи для зберігання даних використовувались дискети…

Читати далі